Follow my blog with Bloglovin

14 września 2016

3 propozycje ankiet dla rodziców do pobrania - na dobry początek, zadania domowe, po zajęciach otwartych

3 ankiety dla rodziców do pobrania za darmo

Dziś mam dla Was 3 propozycje ankiet dla rodziców do wykorzystania na zebraniu lub po zajęciach otwartych. 

Ankiety stworzyłam na własne potrzeby, ale myślę, że Wy też możecie z nich skorzystać. Każdą publikuję w formacie .jpg gotową do druku oraz .doc do modyfikacji wedle własnego pomysłu.


Pierwsza to ankieta "rozpoznawcza" na dobry początek. Przeprowadziłam ją jeszcze w czerwcu, na spotkaniu z rodzicami przyszłych pierwszaków. Dzięki niej uzyskałam podstawowe informacje, ale też wiele innych np. jak dziecko reaguje na różne sytuacje. Wiem, że dzieci w szkole mogą zachowywać się inaczej niż w domu, jednak dzięki ankiecie mam porównanie. Dowiedziałam się też czego obawiają się rodzice w związku z rozpoczęciem klasy 1 i od razu mogłam część obaw załagodzić.

ankieta na dobry początek, rozpoznawcza3 ankiety dla rodziców do pobrania za darmo 


Kolejna ankieta dotyczy zadań domowych. Przeprowadziłam ją w listopadzie. Dowiedziałam się, ile czasu dzieci poświęcają na pracę w domu, które zadania lubią itp.

ankieta zadania domowe


Trzecią ankietę przeprowadzałam na zakończenie zajęć otwartych. Byłam ciekawa jak rodzice oceniają lekcję i aktywność ich dziecka.

ankieta ewaluacyjna po zajęciach otwartych


Pamiętajcie, że to są tylko propozycje. Starałam się, by ankiety nie były zbyt długie i nie dominowały pytania otwarte (pierwsza ankieta tego wymagała). W końcu chcemy uzyskać konkretne informacje, a nie zniechęcić rodziców już samą długością ankiety.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz