Follow my blog with Bloglovin

O MNIESKĄD WZIĘŁO SIĘ NAUCZYCIELSKIE ZACISZE?


Pomysł blogowania pojawił się w mojej głowie w styczniu 2016, ale nie rzuciłam się do komputera, by go od razu realizować. Pewnie, jak większość noszących się z tym pomysłem. odczuwałam lęk przed nieznanym. Miesiąc zajęło mi podjęcie ostatecznej decyzji, wymyślenie nazwy, a przede wszystkim zaznajomienie się ze stroną techniczną prowadzenia bloga. 

Po kolejnym miesiącu pomyślałam, że część pomysłów, może przybrać formę pomocy dydaktycznych. Założyłam działalność i od tej pory... działam. 

KIM JESTEM?


Przede wszystkim już od 9 lat - nauczycielką. Moja praca od początku kręci się wokół dzieci. Na początku moją działką był język angielski. Dopiero, gdy po raz zostałam wychowawczynią klasy 1 poczułam, że edukacja wczesnoszkolna to coś, w czym najlepiej się odnajduję. 

Od początku pracuję w małej, społecznej szkole. Klasy są malutkie, co ma swoje wady i zalety. 

Pracę na etacie łączę z blogowaniem i sprzedażą pomocy dydaktycznych własnego pomysłu i autorstwa. Tworzę je ze starannością, której sama bym oczekiwała. Prowadzę fanpage na FB, Instagram i Pinterest. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz na moje profile. 
I wiecie co? Jestem szczęśliwa!

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?


Do tej chwili opublikowałam 69 postów i w każdym znajdziesz gotowe materiały i sposoby ich wykorzystania. Mnóstwo gier, kart pracy, układanek dla dzieci przedszkolnych i z klas 1-3. 

Jeśli trafiłaś/eś na ten blog to znaczy, że jesteś:
- nauczycielem - doceniam, że poświęcasz czas na szukanie pomysłów i inspiracji na urozmaicenie lekcji. Cieszę się, że mogę gościć Cię w swoim wirtualnym zaciszu.
- rodzicem - wiem, że chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej. Cudownie, że aktywnie działasz, by Twoje dziecko rozwijało się, bawiło i uczyło. Tak trzymaj!  GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?

           Koniecznie, dołącz też do grupy :)
Nauczycielskie zacisze
Grupa na Facebooku · 298 członków
Dołącz do grupy
Zakątek dla nauczycieli przedszkola i edukacji wczesnoszkolnej.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...