Follow my blog with Bloglovin

O MNIESKĄD WZIĘŁO SIĘ NAUCZYCIELSKIE ZACISZE?


Pomysł blogowania pojawił się w mojej głowie w styczniu 2016, ale nie rzuciłam się do komputera, by go od razu realizować. Pewnie, jak większość noszących się z tym pomysłem. odczuwałam lęk przed nieznanym. Miesiąc zajęło mi podjęcie ostatecznej decyzji, wymyślenie nazwy, a przede wszystkim zaznajomienie się ze stroną techniczną prowadzenia bloga. 

Po kolejnym miesiącu pomyślałam, że część pomysłów, może przybrać formę pomocy dydaktycznych. Założyłam działalność i od tej pory... działam. 

KIM JESTEM?


Przede wszystkim przez 10 lat byłam nauczycielką. Moja praca od początku kręci się wokół dzieci. Na początku moją działką był język angielski. Dopiero, gdy po raz pierwszy zostałam wychowawczynią klasy 1 poczułam, że edukacja wczesnoszkolna to coś, w czym najlepiej się odnajduję. 


Obecnie na pełen etat zajmuję się tworzeniem pomocy dydaktycznych, - darmowych i na sprzedaż. Tworzę je ze starannością, której sama bym oczekiwała. Prowadzę fanpage na FB, Instagram i Pinterest. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz na moje profile. 
I wiecie co? Jestem szczęśliwa!

CO ZNAJDZIESZ NA BLOGU?


W każdym wpisie znajdziesz gotowe materiały i sposoby ich wykorzystania. Mnóstwo gier, kart pracy, układanek dla dzieci przedszkolnych i z klas 1-3. 

Jeśli trafiłaś/eś na ten blog to znaczy, że jesteś:
- nauczycielem - doceniam, że poświęcasz czas na szukanie pomysłów i inspiracji na urozmaicenie lekcji. Cieszę się, że mogę gościć Cię w swoim wirtualnym zaciszu.
- rodzicem - wiem, że chcesz dla swojego dziecka jak najlepiej. Cudownie, że aktywnie działasz, by Twoje dziecko rozwijało się, bawiło i uczyło. Tak trzymaj!


Masz ochotę mi podziękować? Będzie mi bardzo miło jeśli postawisz mi kawę :)

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  
GDZIE MNIE ZNAJDZIESZ?

           
5 komentarzy:

 1. Gratuluję! Jestem pod wrażeniem Twojej kreatywności. Będę tu chętnie zaglądać.
  Lucyna

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam za prowadzenie strony i serdecznie pozdrawiam w ten deszczowy dzień. Niech pasja do pracy z dziećmi Pani nie opuszcza :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietne karty pracy .. Dziękuje ze mozna je pobierac bez wzgledu na ilosc. Doceniam twoja prace..

  OdpowiedzUsuń
 4. :) ciekawe materiały, można popracować z nimi np. na świetlicy

  OdpowiedzUsuń